Strażacka czerwień

Udało mi sie przeżyć kilka dni bez ciagłego zaglądania na FB i czytania wszystkiego co popadnie. Ale że “fejsbukowanie” to współczesna choroba, więc dziś zaczęłam sprawdzać co mnie ominęło. I… Jezus Maria, o ilu rzeczach nie miałam pojęcia! W dzisiejszym świecie wystarczy zaledwie kilka dni, żeby wszystko stanęło na głowie. Ale, po kolei.

Otóż, przede wszystkim, należy spać nago! Gwarantuje to młodszą i zdrowszą skórę, oraz rewelacyjną więź  z partnerem! Dwa golasy splecione we śnie są gwarancją szczęśliwego związku.

Jeśli nie mamy nikogo do spania nago w duecie, to nic straconego! Można pozyskać  partnera ubierając się na czerwono.  Pobudza to podobno niesamowicie męską wyobraźnię, ale, uwaga!, nie dodaje przyjaciółek, gdyż panie odbierają koleżanki ubrane na czerwono za, delikatnie powiedziawszy,  nieobyczajne.

Mam na ten temat dwa podejrzenia. Pierwsze, że grupa objęta badaniem nosiła ubrania dziergane na drutach i mieszkała na terenach mało zabudowanych, gdzie czerwienią się tylko maki latem, a przez resztę roku dominują kolory ziemi. Drugie, bardziej przerażające, że jako kobiety jesteśmy przede wszystkim samicami i nasze instynkty czasem biorą górę nad dobrymi manierami. Jakby nie było, z czerwieni pozostawię sobie tylko lakier do paznokci. Nie chcę zszargać swojej reputacji.

Niestety, do pięknej czerwonej sukienki, absolutnie nie możemy być umalowane. Makijaż nie jest już najwyraźniej w modzie, powinnyśmy być „organiczne”, czyli wcale nie starać się być kimś innym niż natura nas stworzyła. Nie podoba się komuś? To sio!

Tego artykułu z pewnością nie przeczytał facet, który podał swoją świeżo poślubioną małżonkę do sądu, po tym jak ją zobaczył bez makijażu. Facet żąda od żony odszkodowania za przeżytą traumę. I może słusznie, jakby kobieta była bardziej na czasie z trendami w świecie, to by wiedziała, że konturowanie twarzy jest “last year”!

Różnica między wersją wymalowaną i “organiczną” jest, w przypadku tej pani, ogromna. Zastanawiam się, czemu nie przyszło jej do głowy jakoś faceta stopniowo przygotowywać?  Dzień bez szminki, albo cieni  i jakoś może by przeszło. Ale wygląda na to, że liczyła, że mąż nie zauważy. Najwyraźniej w noc poślubną zamiast śladów krwi na prześcieradle, trzeba będzie szukać śladów podkładu, a dziewictwo nabierze nowego znaczenia.

Włosy pod pachami oraz na kończynach są również aktualnie trendy! I nie ma się tu czego wstydzić, wręcz obnosić z dumą! Jest to szczególnie wskazane w sezonie zimowym, gdyż likwiduje konieczność zakładania dodatkowej pary rajstop lub majtek. Futerko jest naturalnym ocieplaczem, o czym w świecie zwierząt nie trzeba nikomu przypominać jakimiś artykułami. Nawet naczelne nie czują potrzeby aby się golić latem!

Z następnego kawałka  wyczytałam, że opalenizna nie jest już niczym grzesznym. Skóra w kolorze mocha jest wysoce pożądana.

Ale w tym podążaniu za naturalnym wyglądem powinnyśmy jednak pamiętać, że słonko nadal może nas nieźle przypalić. Niestety, kolejna porada mówi, że używanie kremów z filtrami jest w tym sezonie okropnym faux pas! Parabeny oraz reszta tablicy Mendelejewa zawarta w każdym z nich mogą zrujnować nam zdrowie i już lepiej opalać się na surowo.

Doszłam, więc do wniosku, że aby pełnowartościowo wyspać się nago z możliwością łaskotania ewentualnego partnera moim bujnym zarostem, powinnam zapełnić szafę ubraniami w kolorze strażackiej czerwieni, (chociaż wolałabym mieć w niej strażaka), wyrzucić wszystkie akcesoria do malowania (od razu zrobi się więcej miejsca w łazience, co przy okazji będzie w zgodzie z trendem minimalistycznym, nawołującym do pozbycia się większości dóbr nabytych), i nosić na głowie chustę w celu unikniecia porażenia słonecznego.

Niestety… mam jakieś dziwne przeczucie, iż dzięki tym wszystkim wskazówkom, do końca moich dni będę mogła uprawiać spanie nago w kategorii solistek…

23-women-unshaven-armpit.nocrop.w529.h560.2x

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s