Lot na emocjach

Uprzejmie informuję, że przeczytanie tego tekstu może spowodować u kobiet chwilowe oderwanie się od rzeczywistości.

Wreszcie znalazłam Fantastycznego Faceta!

Pięknie zbudowany, wysoki z mocnymi ramionami i dłońmi niczym bochenki chleba i wiekiem w metryce, który podbudowuje poczucie wartości, i wiarę, że jeszcze nie jest ze mną tak źle!

Z pięknym głębokim głosem, wprowadzającym na odpowiednie wibracje i z zamiłowaniem do śpiewania na rozpoczęcie rozmowy.

Z odrośniętym dzieckiem, które chodzi swoimi ścieżkami i bez żadnej byłej żony.

Z chwalebną przeszością wieloletniego służenia swojemu krajowi i chronienia kilku jego prezydentów.

Z medalami, nagrodami i obecnością w programach dokumentalnych.

Z dobrze prosperującą firmą, której pojedynczy kontrakt na pracę przekracza zarobki całego mojego życia, wszystkich członków mojej rodziny oraz pięciu dodatkowych znajomych.

Z dwoma Lamborghini, kilkoma domami, w których ilość pokoi porównać można do ilości pokoi w bloku, w którym się wychowałam.

Z umiejętnością mówienia właściwych rzeczy w odpowiednim czasie i częstotliwego pisania smsów zawierających całe sentencje, a nie standartowe “Aha”.

Krótko podsumowując, rany boskie, szał ciał i kisiel w gaciach.

Ale tu kochane moje koleżanki następuje brutalne przebudzenie, gdyż jak mówi stare powiedzenie ludowe, nie należy wierzyć w garbate aniołki, a szczególnie te wirtualne.

Kiedyś się mówiło, że papier wszystko przyjmie, teraz powinno się mówić, że Internet wszystko łyknie.

Z tym cudem wszechświata, który mi do poduszki serenady śpiewał jakoś nigdy nie mogliśmy odnaleźć się na płaszczyźnie geograficznej. Jak w romansach Harlequina, złe moce rozdzielały nas od siebie, piętrząc problemy, przesuwając terminy i zmieniając pogodę. (Podobno nie jeździ się Lamborghini w deszczu.)

Zaczęłam podejrzewać, że mój Fantastyczny Facet wcale nie ma 19o cm wzrostu, ale przynajmniej pół metra mniej. Za to posiada sflaczałe ciało, szklane oko i krzywe zęby z brakującymi koronkami. Siedzi na bezrobociu i dorabia u bogatych ludzi sortując ich śmieci i z tamtąd pewnie wykradł wszystkie te piękne zdjęcia, które mi przysłał.

Zmęczona brakiem perspektyw na zawieszenie oka na czymś pięknym i dotknięciem czegokolwiek twardego oraz codziennym goleniem i wmasowywaniem pachnących olejków w ciało, postanowiłam szukać innego księcia z bajki.

Wtedy to Fantastyczny Facet uznał, że nie jestem warta jego fantastyczności. Pokłóciłam się i obraziłam się na faceta, którego na oczy nie widziałam! I to było fantastyczne!

Koleżanki drogie! Dzielę się teraz wielki sekretem, za który wszędzie indziej musiałybyście słono zapłacić, do tego wykupić jakieś roczne członkowstwo, a to wszystko dopiero po obejrzeniu 50 minutowego filmu, obiecującego darmowe cuda przez pierwsze 48 minut.

A więc, aby skutecznie i szybko schudnąć należy znaleźć faceta na Internecie, najlepiej jakiegoś seksownego drania, który w równych ilościach będzie nas wkurzał i podniecał. Flirtować z nim na każdej platformie na jakiej mamy ochotę, bądź (dla pań uwiązanych matrymonialnie) na takich,  na których mąż nie złapie.

Absolutnie, chyba że takie jest życzenie, nie spotykać się z nim! Ale! golić uda, nosić seksowną bieliznę i myśleć, że drań nas śledzi. Regularnie przeprowadzać pikantne rozmowy i ogniste kłótnie. Zmienić drania na innego po nie dłuższym niż 5 dni czasie. Efekt gwarantowany!

Nic tak nie obniża wagi jak lot na emocjach! 

Pa! Muszę lecieć! Perkusista do mnie dzwoni! 😉

Jedna myśl w temacie “Lot na emocjach

  1. Padam ze smiechu! Uwielbiam ten kisiel w gaciach! Ha ha i wiem o czym mowisz.. Ale faceci jakos
    Mnie nie ekscytują. Do sportu motywuja mnie cudne, zadbane, czarujace i pewne siebie kobiety!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s